Renault Espace E-Tech full hybrid

Już od 1599 zł netto/mies.
Chcesz dowiedzieć się więcej?

4Control advanced:
zwinność i stabilność

Dzięki skrętowi tylnych kół o 5° podczas parkowania średnica zawracania jest zbliżona do tej w samochodzie miejskim i wynosi 10,4 m. Powyżej 50 km/h koła tylne skręcają o 1° w tym samym kierunku co koła przednie, poprawiając stabilność w zakrętach.

active driver assist

Active Driver Assist łączy inteligentny regulator prędkości Stop & Go i system utrzymywania w osi pasa ruchu. Zachowuje bezpieczny dystans od poprzedzającego pojazdu, reguluje prędkość, uwzględniając sytuację na drodze oraz utrzymuje samochód na środku pasa ruchu. Samochód może również zatrzymać się w korku i wznowić jazdę automatycznie.

 

asystent zmiany pasa ruchu

Asystent zmiany pasa ruchu monitoruje ruch pojazdu i w przypadku wykrycia zmiany pasa (z kierunkowskazem lub bez) ostrzega o zbliżającym się z tyłu innym pojeździe i w razie potrzeby koryguje tor jazdy.

 

 

reflektory LED Matrix vision

Optymalny spokój i bezpieczeństwo dzięki światłom drogowym, które nie oślepiają innych użytkowników drogi. Dzięki kamerze umieszczonej w górnej części przedniej szyby, część wiązki światła może być automatycznie wygaszana i stale dostosowywana do warunków drogowych i pogodowych.

 

jeszcze bardziej
rasowy wygląd

Wersję esprit Alpine można rozpoznać po ekskluzywnym kolorze satynowej szarości schiste, sportowej listwie zderzaka i czarnej osłonie chłodnicy w szachownicę. 20-calowe dwukolorowe aluminiowe obręcze kół Daytona z logotypem Alpine uzupełniają wygląd zewnętrzny. Wewnątrz, tapicerka z Alcantary łączona z tkaniną jest akcentowana niebieskimi przeszyciami, a kierownica ze skóry nappa i Alcantary ma niebiesko-biało-czerwone przeszycia.

1859365257.webp

12 głośników,
niezrównany dźwięk Harman Kardon

inpho.png

Zanurz się w dźwięku premium: przestrzenność dźwięku jakiej nie doświadczyłeś w żadnym innym samochodzie pozwoli w pełni cieszyć się ulubioną muzyką.

Miesięczna rata netto dla modelu Renault Espace w ofercie Renault Business Plan LIGHT/FULL dla przedsiębiorców na 48 miesięcy z całkowitym limitem przebiegu 60000 km i opłatą wstępną 21.72%. Szczegółowe warunki Renault Business Plan oferowanego przez RCI Leasing Polska Sp. z o.o. dostępne u Autoryzowanych Partnerów Renault.