Renault Trafic

9be3635e3d.webp

Solidny i dynamiczny van

Połącz komfort z praktycznością w modelu Trafic. Przemyślany design wnętrza. Przegroda z klapą pod fotelem pasażera zapewnia długość ładunkową 4,15 m, natomiast prostokątny kształt zwiększa pojemność ładunkową nawet do 8,9 m³. Z przodu masz do swojej dyspozycji schowki o łącznej pojemności do 88 l oraz funkcjonalność mobilnego biura która pozwoli na pracę dowolnego miejsca i w dowolnej chwili.

wyposażenie

PRAKTYCZNY, WSZECHSTRONNY I BEZPIECZNY

4e20da9e06.webp

funkcjonalne wnętrze


Usiądź wygodnie w swoim Renault Trafic

i pracuj w dowolnym miejscu. Dzięki modułowej przestrzeni roboczej, wystarczy że pochylisz oparcie środkowego fotela, aby kabina zamieniła się mobilne biuro. Możesz położyć laptop oraz dokumenty firmowe na regulowanym wsporniku w formacie A4.  

3c577e0a49.webp

zoptymalizowana przestrzeń ładunkowa


Klapa w przegrodzie umieszczona pod fotelem pasażera pozwala na najlepszą długość ładunkową w segmencie, wynoszącą aż 4,15 m. Powiększ pojemność ładunkową i korzystaj z nawet 8,9 m3 dzięki prostokątnemu kształtowi.

c548a6fb41.webp

bezpieczna jazda


Pokonuj zaplanowane trasy bez obaw, korzystając z 10 nowych systemów wspomagania jazdy, które oferuje Trafic: monitorowanie martwego pola, aktywny regulator prędkości, system kontroli pasa ruchu, aktywny system wspomagania nagłego hamowania... Praca na trasie jeszcze nigdy nie była tak komfortowa i bezpieczna.