RENAULT KANGOO E-TECH ELECTRIC

w 100% elektryczne

df32de3aee.webp

zelektryfikowany kombivan

Rodzinne z natury w 100% elektryczne Nowe Kangoo E-Tech szanuje naturę i Twoje środowisko: zero emisji CO2 i zero hałasu!

Dzięki silnikowi o mocy 90 kW i akumulatorowi litowo-jonowemu, Nowe Kangoo E-Tech electric oferuje zasięg do 285 km.

3 tryby hamowania odzyskowego i pompa ciepła pozwalają oszczędzać energię i cieszyć się rodzinnymi wypadami bez ograniczeń.

Dzięki szybkiemu ładowaniu DC wystarczy 27 minut, aby odzyskać 170 km, a podczas ładowania pasażerowie mogą swobodnie korzystać z drzwi przesuwnych po obu stronach auta.

usługi online dla
samochodów elektrycznych

Usługi online dla Twojego Kangoo E-Tech electric ułatwią Ci codzienne
życie i dadzą wparcie, gdy będziesz go potrzebować.

f6560d6e45.webp

programowanie ładowania


Zaprogramuj swoje ładowanie bezpośrednio z easy link lub w aplikacji My Renault. Twoje w 100% elektryczne Kangoo E-Tech rozpocznie ładowanie o wybranej godzinie automatycznie, aby zawsze być gotowym do drogi.

be71597e6e.webp

lokalizacja punktu ładowania


Podczas podróży służbowych lub rodzinnych system pokładowy easy link wskaże najbliższy dostępny punkt ładowania, jego moc, cenę ładowania i rodzaj gniazda. Jedź wyznaczoną trasą, a po dojechaniu na miejsce, rozpocznij ładowanie.

4356dde631.webp

programowanie temperatury w kabinie


Samochód gotowy do jazdy z idealną temperaturą wnętrza? Ogrzewanie kabiny lub uruchamianie klimatyzacji dzięki systemowi wstępne przygotowania termicznego kabiny w easy link lub zdalnie za pomocą aplikacji My Renault.

100% Kangoo

d4ec06ff3f.webp

komfort według Kangoo

Znajdziesz tu taki sam wyjątkowy komfort wnętrza Kangoo co w wersji spalinowej. 5 wygodnych miejsc, dużą pojemność bagażnika (600 l), dwoje przesuwnych drzwi bocznych z tyłu (615 mm), które otwierają się nawet podczas ładowania oraz niezwykłą możliwość konfiguracji wnętrza. To idealny towarzysz wszystkich Twoich przygód! A na czas wolny od pracy, dzięki innowacyjnym relingom dachowym, które można rozłożyć bez użycia narzędzi, łatwo zamontujesz dodatkowe bagażniki czy uchwyty na narty, rowery itp.