Oferty pracy

Doradca serwisowy- pracownik BOK

Nazwa pozycji Doradca serwisowy- pracownik BOK
Miejsce pracy UL. LWOWSKA 1, LUBLIN
Telefon +48817483000
E-mail [javascript protected email]
Zakres obowiązków

- Obsługa klientów serwisu samochodowego

- Aktywna sprzedaż usług i części samochodowych

- Oględziny, przyjęcie i wydanie pojazdu

- Udzielanie informacji o obsłudze pojazdu,

- Nadzorowanie jakości, zakresu i terminowości napraw - opieka nad pojazdem klienta

- Przygotowywanie dokumentacji technicznej

- Umawianie klientów i planowanie prac serwisu

Wymagany profil kandydata

- Umiejętności handlowo - sprzedażowe

- Znajomość i zainteresowanie branżą motoryzacyjną

- Zaangażowanie i motywacja do pracy

- Łatwość budowania pozytywnych relacji z klientem, wysoka kultura osobista

- Dobra organizacja pracy

- Umiejętność pracy w zespole

- Prawo jazdy kat. B - warunek konieczny

- Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w firmie z branży motoryzacyjnej

Oferujemy

-Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

-Pracę w nowoczesnym obiekcie, w dynamicznie rozwijającym się zespole

-Stabilne warunki pracy

-Możliwość rozwoju zawodowego oraz profesjonalne szkolenia

-Wynagrodzenie: zasadnicze, prowizja, premia - uzależnione od osiąganych wyników

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z klauzulą o ochronie danych osobowych drogą elektroniczną, na adres serwis@carrara.pl