Oferty pracy

Mechanik samochodowy

Nazwa pozycji Mechanik samochodowy
Miejsce pracy UL. LWOWSKA 1, LUBLIN
Telefon 502168568
E-mail [javascript protected email]
Zakres obowiązków

  • wykonywanie przeglądów zgodnie z arkuszami przeglądowymi i literaturą techniczną,
  • samodzielne wykonywanie zleconych napraw i kontrola jakości wykonanych prac,
  • wykonywanie usług z zakresu mechaniki pojazdowej,
  • wykonywanie konkretnych czynności zawartych w zleceniu warsztatowym i przydzielonych przez kierownika zmiany,
  • współpraca z mechanikami i elektrykami w zakresie napraw.

Wymagany profil kandydata

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o profilu mechanik pojazdów samochodowych,
  • min. 1 rok doświadczenia w zakresie techniki samochodowej w serwisie w branży samochodowej,
  • biegła znajomość budowy pojazdów samochodowych oraz zasad działania zespołów i systemów w nich spotykanych, w zakresie elektryki i mechaniki,
  • dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy,
  • odpowiedzialność za wykonywaną pracę,
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • dobrą atmosferę pracy w dynamicznym zespole,
  • pracę w pełnym wymiarze czasowym w trybie zmianowym,
  • wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego.